З російського полону повернулися Захисники з Львівщини, серед них оборонці «Азовсталі» (ФОТО, ВІДЕО)

Це фахівці державної спеціальної служби транспорту

Фото: Андрій Єрмак/Телеграм

Зі 130 захисників та захисниць, яких 7 березня звільнили з російського полону є Захисники з Львівщини, наші земляки.

Як повідомляє Червоноградська міська рада, це фахівці державної спеціальної служби транспорту Брезіцький Петро Іванович, Гірний Владислав Романович, Березюк Андрій Геннадійович і вони після багатомісячного пекла повертаються додому.

Фото: Андрій Єрмак/Телеграм

Окрім того, як повідомили у Сокальській міській раді, з poсійського пoлону нарешті повертається додому Захисник Ігор-Валентин Куляш, 1974 р.н., житель смт. Жвирка. Ніс службу в Державній спеціальній службі транспорту, був Захисником Маріуполя, у полон потрапив під час виходу із «Азовсталі».

«На його звільнення родина чекала довгі місяці... І ось нарешті сьогодні це сталося, в рамках чергового обміну Ігор був звільнений з полону. Пройшов справжнє пекло, змучений, виснажений, але головне – живий... Попереду - довга реабілітація. Вдома на нього чекають кохана дружина, два сини та донечка», зазначається у повідомленні.

Читайте також: Україна повернула додому 130 Захисників та Захисниць України.

Як повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький, «п'ятеро наших земляків повернулися додому в результаті обміну полоненими, який відбувся учора. Усі військові – з Червоноградського району. Вони виконували бойові завдання під Маріуполем». 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий