З вікна 8 поверху своєї квартири випала і розбилася на смерть 43-річна львів’янка
Поліцейські розслідують обставини смерті жінки у Львові. Нагадаємо, як писала «Варта1», на Сихові з вікна випала людина.
Попередньо встановлено, що 43-річна львів’янка випала з вікна восьмого поверху.
«Сьогодні, 3 вересня, о 7:15 год., до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Сихівській, біля однієї з багатоповерхівок, виявили тіло жінки без ознак життя», — повідомили у поліції Львівщини.
На місці працювала слідчо-оперативна група та інші співробітники Сихівського відділу поліції. Правоохоронці встановили, що 43-річна львів’янка випала з вікна 8-го поверху своєї квартири та померла до приїзду медиків.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) з приміткою «самогубство» Кримінального кодексу України.
Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі