З вулиць Львова почали забирати покинуті авто
У Франківському районі Львова на штрафмайданчик поліції забрали дві занедбані автівки
Сьогодні у Франківському районі Львова на штрафмайданчик поліції забрали дві занедбані автівки
Про це повідомили в ЛМР.
Понад місяць на автівках були розміщені повідомлення до власника добровільно прибрати авто. Оскільки власник цього не зробив, рішенням комісії, до складу якої входить поліція, працівники сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради, машини перевезли на штрафмайданчик. Тут вони будуть зберігатися півроку, а далі, якщо ніхто не зголоситься за ними, автівки продадуть.
За словами Оксани Пригоди, голови Франківської районної адміністрації, після таких попереджень 12 власників добровільно забрали свої автівки. Інші ж машини зі списку подали на розгляд міської комісії щодо переміщення автівок на штрафмайданчик.
Перші занедбані автівки, які забрали на штрафмайданчик, простояли у дворі на вул. Городоцька, 217 більше чотирьох років. Весь цей час машини заважали мешканцям проходити до під'їзду. Власником двох автівок є одна особа, яка на контакт з працівниками районної адміністрації не йшла.
"Занедбані автомобілі виявляють наші працівники. Також маємо звернення від мешканців, адже такі авто знаходяться у жахливому стані і перешкоджають мешканцям будинку. На авто ставимо оголошення, які щотижня оновлюємо, щоб власники добровільно їх прибрали або сконтактувалися з нами. Тобто на оголошені залишаємо наші контакти.
Play Video
Якщо автівки без номерних знаків, то процедура трохи довша, адже складно знайти власника. Є ще занедбані автівки, які належать військовослужбовцям. Ми з ними спілкуємося, і якщо вони самі не можуть забрати авто, то ми перемістимо його на штрафмайданчик, але зберігатися воно там буде безкоштовно, якщо на контакт вийде військовий та покаже необхідні документи", - розповіла Оксана Пригода, голова Франківської районної адміністрації.
На штрафмайданчику авто зберігатимуться пів року. Протягом цього часу власник може звернутися до поліції і забрати автівку, заплативши за послуги зберігання. Вартість зберігання за перші 7 діб - 120 грн, а далі за кожну нову добу — по 20 грн.
Читайте також: Умєров анонсував нову партію F-16 для України у 2025 році
"Якщо ж протягом пів року власник не забере авто, то автівки виставлять на аукціон, а кошти від нього зберігатимуться на спеціальному рахунку. Якщо протягом трьох років власник не звернеться за поверненням грошей, ці кошти надійдуть до бюджету Львівської територіальної громади", - пояснив Максим Смілевський, начальник управління безпеки і вуличної інфраструктури.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі