З вини п’яного водія троє людей потрапили до лікарні (фото)

У поліції прокоментували дорожньо-транспортну пригоду, яка сталась 10 серпня, об 11:55 год., на автодорозі «Миколаїв–Жидачів–Калуш», у селищі Журавно, Жидачівського району. Тоді постраждалих з авто вивільняли рятувальники.
«Правоохоронці попередньо встановили, що 25-річний водій автомобіля »ВАЗ 21114«, мешканець міста Калуш, Івано-Франківської області, виїхав на зустрічну смугу руху, де скоїв лобове зіткнення з автомобілем »Фольксваген Пасат«, за кермом якого перебував 29-річний мешканець того ж міста. Внаслідок ДТП, пасажири «Лади», мешканці сусідньої області, віком 33 та 49 років, а також водій легковика з тілесними ушкодженнями були доправлені в Жидачівську ЦРЛ», — повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
За висновком медичної експертизи, водій автомобіля «ВАЗ 21114» керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до трьох років позбавлення волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років або без такого.
Досудове розслідування триває, правоохоронці з’ясовують обставини ДТП.
[gallery link=«file» ids=«212824,212717»]
varta1.com.ua: Новини

Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- У Львові переселенець палив автівки цивільних перед тим чіпляючи на них номерні знаки ЗСУ
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Львівщина сьогодні прощається з військовослужбовцем, який трагічно загинув після повернення з війни
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
Коментарі