З’ясувалося, що у ведучого "Блогерської голодної туси" родина діда постраждала під час Голодомору

2021-11-30-085648
2021-11-30-085648

Відомий український ведучий і актор Володимир Остапчук потрапив у гучний скандал через БДСМ-вечірку у Львові, яку влаштував блогер Олександр Заліско в День пам’яті жертв Голодомору, 27 листопада. Остапчук був ведучим цього дійства та публікував сторіз у своєму «Instagram»,пише «Варта1», з посиланням на «УНІАН».

«Друзі, хочу вибачитися за ті недоречні сторіз 27 листопада, де я працював ведучим, і які дали можливість скомпрометувати мене і мою позицію»,написав Остапчук у своєму «Instagram».

Він підкреслив, що ніяким чином його сторіз не мали відношення до Дня пам’яті.

«Навіть самому собі мені складно пояснити, як я міг не подумати в ту секунду, який це день і скільки болю і печалі за ним стоїть... Я не можу повернутися до минулої суботи і змінити свій вчинок, але я можу вибачитися за нього», - зазначив він.

Остапчук додав, що шанує і поважає День пам'яті жертв Голодомору, а обидва брати його дідуся померли від голоду.

У коментарях Крістіна Гірник запропонувала ухвалити закон, який «заборонить проводити весілля, святкувати дні народження, закриє всі ресторани, бари, відключить радіо та телевізори» у День пам’яті жертв голодоморів. Це нібито допоможе уникнути хейту у бік винуватців урочистостей та ведучих.

У своїх сторіз вона також відповіла на питання щодо скандальної вечірки.

«Вова перед тим, як бере замовлення на роботу не відкриває календар, щоб подивитися, яке свято, або траур в цей день... Давайте будемо чесними, ви відкриваєте календар, щоб подивитися, святкувати вам ваш ДР чи ні, у зв’язку з траурами, або церковними, наприклад, святами?»написала вона.

Більшість фанів не вибачили Остапчуку. Вони переконані, що на них його надихнули замовники, які один за одним стали розривати рекламні контракти з учасниками «голодної туси». На думку користувачів Instagram, своїми вибаченнями через два дні після вечірки шоумен хоче відмити репутацію: «Люди »яка різниця« пишуть, що робота є робота, але якщо б це не вплинуло на імідж і, я сподіваюся, на співпрацю з компаніями, які позиціонують себе »як дійсно українські, то й посту цього не було«; »Побачив, що пахне смаженим, і побіг писати вибачення«; »На вибачення потрібно було цілих два дні. Я впевнена, що ніхто б і не вибачався, якби не сильний розголос і відмови великих компаній«; »От кому-кому, але саме вам треба добре надавати по баняку за те, що ви пишете під своїми сторіс! Ну на голову не налазить«.

Однак серед фанатів Остапчука є ті, хто виправдовує його участь у цинічному святкуванні роботою: »Люди прокиньтеся, це його робота. Ви не працювали в цей день?«; »Робота є робота, хіба сторіз не знімати? «Instagram»не одне й те саме, що телебачення, а тим більше сторіз«; »Чому люди роблять із цього велику проблему? Ви виконували свою роботу, та й годі. Або людям тепер звільнитися і не заробляти на хліб, бо комусь це може здаватися недоречним«.

»Блогерська голодна туса«: що відомо про скандальну вечірку у Львові

У День пам’яті жертв Голодомору львівські, франківські, тернопільські та чернівецькі блогери влаштували у Львові у Будинку вчених велику БДСМ-вечірку. Банкет відбувся на честь дня народження блогера з Чернівців Олександра Заліско, який має в »Instagram« більше одного мільйона підписників.

Серед гостей, які активно ділилися відео в »Instagram«, висловлювали захоплення імениннику, було чимало блогерів, серед яких і »мільйонники«: Наталі Литвин, Таня Самбурська, Валерія Юрченко, Саша Бо та інші.

Розважав гостей вечірки Володимир Остапчук. Він провів вечірку в стилі »Show bar«, де були вульгарні конкурси та декорації, еротичні танці шоу-балету в БДСМ-масках, тости, які вимовляли, стоячи на столах.

Оренда залу в Будинку вчених блогеру Заліско обійшлася близько 35 тисяч гривень, а ще 4 тисячі доларів він заплатив за роботу ведучого Володимира Остапчука.

Після резонансу в ЗМІ відомі українські компанії заявили, що припиняють співпрацю з блогерами-мільйонниками, які потрапили в скандал через вечірку.

Разом з тим гучною вечіркою блогера Заліско зацікавилися правоохоронці. Він вибачився перед тими, чиї почуття зачепив своєю вечіркою.