З’явилися подробиці про українського військового, на могилі якого влаштували «дикі танці» дві його дорослі доньки (ВІДЕО)

Сергій Семененко приділяв донькам увагу, фінансово допомагав навіть після їх повноліття

 

На могилі українського військового Сергія Семененка танцювали дві його доньки від першого шлюбу. 

Про це розповіла його дружина Ольга Насевич у Facebook, коментуючи ситуації щодо танців дівчат на могилі свого батька, пише УНІАН.

Вона зазначає, що з Сергієм познайомилася, коли він вже два роки не жив у попередньому шлюбі. Ольга прожила з ним 16 років і він є батьком її двох дітей.

Зазначає, що спочатку думала пройти повз цей скандал, але оскільки ситуація набула неймовірного розголосу, то вирішила розповісти правду про нього.

«Аби перекрити цією історією ту ганьбу, котру йому/нам зробили його »діти« (23 і 26 років) від попередніх відносин, з мамою яких він не жив за 2 роки до зустрічі зі мною», - пише Насевич.

Вона зазначає, що Сергій Семененко приділяв донькам увагу, фінансово допомогав навіть після їх повноліття.

«Бачився з ними, дав вищу освіту, ні в чому їм не відмовляв, любив їх, не дивлячись ні на що», - зазначає вона. 

Дружина констатує, що неправдивими є припущення, що нібито він був поганий батько або був жорстокий до них, бо, мовляв, чому б інакше доньки танцювали на могилі батька на День Незалежності.

Також вона розмістила свою розповідь про чоловіка Сергія, де зазначає, що Семененко був дуже принциповою, чуйною і надійною людиною. Теща Тетьяна розповіла, що чоловік постійно відвідував місця, де спочивали його загиблі побратими, з шанобою до цього ставився, але не розумів традицію приходити на кладовище лише на поминальні дні.

Читайте також: на столичному кладовищі дівчата влаштували танці серед могил загиблих військових.

Дружина розповіла, що Семененко захищав Україну ще в 2014 році, сам добровільно пішов воювати в зону АТО, бо розумів, що треба зупинити ворога. За її словами, після року служби він повернувся до цивільного життя, мав свою майстерню з обладнання автомобілів газовими установками. Вона розповіла, що Сергій у 2021 році підписав контракт зі Збройними силами і потрапив до 95-ї бригади і знову став на захист України. Вона про цей контракт дізналася, коли Семененко загинув 20 березня 2022 року під Ізюмом в селі Кам’янка. За два дні до своєї смерті він врятував свого побратима.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко