З’явилося відео, як «Вовки Да Вінчі», серед яких лікар зі Львова, прикривають останню дорогу життя на Бахмут (ВІДЕО)

Знищили найманців «Вагнера» та російську штурмову групу

Скриншот відео

Український воїн «Тихий» на відстані від 10 до 30 метрів знищує 6 російських найманців «Вагнера» та разом з товаришами повністю знищує російську штурмову групу! Росіяни стріляють впритул та кидають гранати, але українці їх перебили усіх.

Як пише головний редактор сайту Цензор.нет Юрій Бутусов, видатний ближній бій 1-го батальону 67-і бригади «Вовки Да Вінчі» під Бахмутом зняв на відео командир відділення «Тихий».

Рота «Гонор» під командуванням Сергія Філімонова отримала наказ втримати важливу посадку, яка прикриває останню дорогу життя на Бахмут. На позиції було 4 бійців «Гонору» з 1-го батальону, та їм придали 6 бійців 4-і танковоі бригади, які тільки прибули з військкомату, та не мали, на жаль, належної підготовки. Старшим на позиції був саме «Тихий», який вже багато років разом з Філімоновим. Росіяни піддали посадку важкому артилерійському обстрілу, під час якого штурмова група Вагнера підійшла майже впритул до нашої позиції. Від російських снарядів загинуло троє наших бійців, але ті, хто тримав позиції зберігли високу боєздатність та не впали духом, і діяли як справжні героі в умовах переваги ворога.

Як тільки наш безпілотник помітив росіян, «Тихий» вимкнув камеру, і діяв сміливо, рішуче та продумано. «Тихий» не сидів у окопі, і не стріляв по сомалійські кудись у напрямку, а вистрибнув наверх, і раптово вступив у ближній бій, на відео видно як буквально з кількох метрів «Тихий» знищує вагнерівців, які намагаються закидати наші траншеї гранатами. Також під час бою «Тихий» постійно командує бійцями, контролює фланги, зосереджує увагу кількох груп бійців по різних напрямках, отримує постійно інформацію від ротного Філімонова. Зразкові героїчні та професійні діі українського воіна, який не є кадровим військовим. Важливо відмітити грамотні діі командира роти Філімонова, який постійно передає інформацію «Тихому» з безпілотника, і наводить наші міномети та артилерію на інші атакуючі групи росіян.

В результаті бою російська група знищена повністю, бійці «Гонору» знищили - «Тихий» - 6, «Владос» - 2, «Ябчанка» -1 росіян. Решту атакуючої групи добила у траншеях, до яких вони добігли артилерія 1-го батальйону. Під час перестрілки наші втрат не мали.

Видатна перемога «Вовків Да Вінчі», особлива порядку «Тихому», який у цьому бою увійшов в історію, саме його лідерство, сміливі та грамотні діі, постійні команди, створили різницю у бою, переломили ситуацію попри те, що ворог підійшов впритул, і це дозволило перебити усіх росіян та зберегти життя наших бійців. Дмитро Коцюбайло це на твою честь!

Читайте також:  викладач зі Львова Олександр Ябчанка спалив диплом кандидата наук на знак протесту проти дисертації Киви.

Довідково. Олександр Ябчанка  працював асистентом кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Працював лікарем у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Закінчив Львівський медуніверситет імені Данила Галицького. Кандидат медичних наук.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий