З'явилося відео з місця смертельної ДТП на трасі Київ-Чоп на Львівщині (ВІДЕО, ФОТО)
Страшна автотроща забрала життя чотирьох посадовців.
В суботу, 16 грудня, близько 15 години на Львівщині на трасі «Київ-Чоп» сталася ДТП зі смертельними наслідками. Про це писала Варта1.
Внаслідок зіткнення у селі Сможе на Львівщині четверо людей загинули. Це були посадовці Державної спеціальної служби транспорту.
Згодом з’явилося відео з місця смертельної автотрощі. На кадрах видно страшні наслідки зіткнення.
Так, близько 15 години на Львівщині сталася смертельна ДТП: зіткнулися вантажівка «Volvo» та легковик «Ford Focus» на військових номерах.
Унаслідок ДТП водій легковика та троє його пасажирів – двоє чоловіків та жінка – загинули.
«Трагічна звістка обпікає болем…Непоправна втрата для Державної спеціальної служби транспорту. 16 грудня близько 14.30 під час робочого відрядження на Львівщині внаслідок ДТП загинув заступник Голови Адміністрації Держспецтранслужби полковник Жигунов Віктор Михайлович, підполковник Кравець Василь Вікторович, солдат Сологуб Дмитро Григорович та громадянка Дубровська Наталія Іванівна. Вічна та світла пам'ять… Вони назавжди залишаться в серцях тих, хто служив і працював з ними довгі роки…», - йдеться у повідомленні Державної спеціальної служби транспорту.
Читайте також: Стали відомі імена посадовців, загиблих у смертельній ДТП на Львівщині (ФОТО)
Усі обставини автопригоди встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Федоров став радником міністра оборони Італії
- Росія готує наступальні операції у напрямку двох українських міст, - Паліса
- На Львівщині засудили військового, який 4 місяці не повертався до частини
- Повертаючись з відпустки на бойові позиції загинув воїн зі Львівщини Денис Мота
- Росія готує мобілізацію 600 тисяч людей, - ГУР МО та СЗРУ
Найчитаніше
- На Львівщині сталася смертельна ДТП за участі поліцейського
- Повертаючись з відпустки на бойові позиції загинув воїн зі Львівщини Денис Мота
- На Львівщині поліція встановлює особи учасників конфлікту, під час якого було побито дівчину
- У Львові внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
- У ДТП на Львівщині загинув пасажир автомобля
Коментарі