З’явилося ексклюзивне відео моменту потрійної ДТП двох вантажівок та буса на трасі Київ Чоп (відео, фото)
У вівторок, 18 травня, на автодорозі М-06 “Київ–Чоп”, поблизу міста Буськ, сталася потрійна дорожньо-транспортна пригода за участі вантажних автомобілів. Про це повідомляла «Варта1».
“М-06 «Київ–Чоп», м. Буськ. Зіткнення двох великогабаритних вантажівок та мікроавтобуса. Внаслідок ДТП, відбувся витік пального на дорогу. Підрядник виїхав”, — йдеться у повідомленні.
Попередньо відомо, що одну людину травмовано.
За попередньою інформацією, водій мікроавтобуса рухаючись у напрямку Львова здійснював поворот ліворуч, проте водій вантажівки, що рухалася позаду через неуважність пізно помітив транспортний засіб, що виконував маневр повороту та здійснив зіткнення у задню частину легковика. Останнього від удару викинуло на смугу зустрічного руху, де відбулося зіткнення з вантажівкою, яка рухалася назустріч.
Ексклюзивне відео ДТП оприлюднив "Буськ онлайн":
У пресслужбі патрульної поліції Львівської області опублікували момент зіткнення з іншого ракурсу:
https://youtu.be/Qm1mX9vspqc
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі