З’явилося відео моменту ДТП: на Львівщині водій авто на смерть збив 47-річного дніпрянина (відео)
Як ми уже писали раніше, у суботу, 3 листопада, о 20:23 год., на автодорозі “Західний обхід м. Львова”, 49-річний львів’янин на смерть збив 47-річного дніпрянина. Про це повідомляв Департамент з питань цивільного захисту.
Зазначається, що львів’янин, за кермом автомобіля “Опель Вектра”, у селі Сокільники, Пустомитівського району, поблизу готелю “Галіція”, поза межами пішохідного переходу, скоїв наїзд на пішохода, 47-річного дніпрянина, який, від отриманих травм, до приїзду бригади ШМД, загинув на місці події.
Причини та обставини події з’ясовуються.
https://www.youtube.com/watch?v=bbK8_H9I7Oc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3953yehwKTWoiLmKl8eExBbVFelqRdiE_YYGMOPd_rStKQgbD6PMa3FNw
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі