З’явилися подробиці самогубства 16-річного підлітка на Дніпропетровщині (ВІДЕО)

Підліток пустив собі кулю в голову з переробленого стартового пістолета, йдеться у сюжеті «ТСН.19:30».


Напередодні хлопець разом із друзями вийшов після уроків зі школи та вирушив додому. Через дві години його із кулевим пораненням голови у квартирі знайшов батько. Попри зусилля лікарів, хлопець не вижив. Куля була випущена із переробленого стартового пістолета. Де школяр взяв зброю — поки невідомо.


Місцеві не на камеру розповідають, що пістолет міг належати батьку хлопця, але в поліції цього поки що не підтверджують. Прощальної записки підліток не залишив, однак правоохоронці більше схиляються до версії, що це був не нещасний випадок, а самогубство.


Сусіди приголомшені і не мають навіть припущень, що змусило хлопця вкоротити собі віку. Кажуть, що він був тихим та привітним.


«Я поки був в армії, бабуся моя просила — він по хліб ходив», — каже один із них. «Дуже сумно. Єдина дитина в родині. Дуже велике горе для батьків», — зізнаються сусіди. 


Люди розповідають, що родина, де трапилося горе, благонадійна, а сам підліток любив спорт і не мав шкідливих звичок. Однак, майже весь вільний час проводив за компютером — грався і дивився аніме.


«Сказав ось зараз батько, ми були разом на поминках, каже: не міг його від комп’ютера відірвати», — розповів Володимир Кулініч.


У школі однокласники розгублені і пригнічені, адже хлопчик був улюбленцем классу, нікому не відмовляв у допомозі, жодних конфліктів ні з ким не мав.


«З друзями разом пішли додому. Посміхалися, розпрощалися. Це за свідченнями дітей», — розповіла директор СЗШ № 1 м. Першотравенськ Наталя Нікуліна.


У навчальному закладі не вірять у самогубство, а в комп’ютерні ігри підліток грав не більше за інших.


«Він був дослідником. Тобто з таких дітей найчастіше якісь вчені. Він дуже любив доглядати за квітами», — розповіла Нікуліна. У школі тепер оголосили жалобу.


Психологи пояснюють, що інтернет і комп’ютерні ігри дуже впливають на дитячу психіку, викликаючи залежність, а нерідко, й спотворюючи уявлення про реальний світ. Наприклад, що в ньому, як у віртуальному, не буває кількох життів.


«Відбувається підміна цих цінностей, котрі намагається декларувати школа, сім’я, дідусі, бабусі. Приходить інтернет і займає провідне місце», — каже Наталія Валєдова.


Інтернет-активність та контакти хлопця, з-поміж іншого, тепер вивчатимуть і правоохоронці, сподіваючись дізнатися, де підліток взяв зброю та що могло підштовхнути його до самогубства.


«Ми вилучили з місця мешкання комп’ютерну техніку для того, щоб з’ясувати зв’язки хлопця у соцмережах», — пояснила речниця ГУ Нацполіції Дніпропетровщини Ганна Старчевська.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі