За 35 тис. доларів намагались переправити пʼятьох ухилянтів за кордон: правоохоронці викрили чергову схему
Ухилянтів мали провести до Румунії через гірську ділянку кордону
Прикордонники викрили трьох мешканців Закарпаття, які організували схему переправляння військовозобовʼязаних чоловіків за кордон. Затримані мали переправити ухилянтів через гірську ділянку кордону за 35 тисяч доларів. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Як зазначили прикордонники, троє жителів Закарпатської області поза пунктами пропуску мали намір доставити в Румунію своїх «подопічних» з Львівської, Чернівецької, Сумської, Харківської та Київської областей.
«За «супровід» до кордону гірською ділянкою, порушники мали сплатити організаторам суму у розмірі 35 000 тисяч доларів США», - йшлось у повідомленні.
Пʼятьох чоловіків, яких вели провідники, прикордонники зупинили на околиці селища Вишково.
Трьох організаторів затримали правоохоронці. Їм вже повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст.332 ККУ.
Стосовно п'ятьох затриманих складено протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпап.
Коло осіб причетних до протиправної діяльності встановлюється.
varta1.com.ua: Новини
На Закарпатті застрелився 33-річний прикордонник
Тіло військовослужбовця Чопського загону знайшли на території підрозділу в селі Паладь Комарівці.
У Тернополі підлітки влаштували стрілянину біля дитячого майданчика (ФОТО)
Правоохоронці встановлюють обставини події та осіб, які можуть бути причетні
Судитимуть митників за спробу незаконно вивезти ухилянта
Схему організували двоє інспекторів Закарпатської митниці разом із водієм. Ухилянт мав перетнути кордон поза пунктами пропуску
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
Якщо людина не хоче воювати за це тимчасове географічне утворення, то вона не ухилянт, а розумна людина!