За добу на Львівщині горіло понад 2,4 га землі
Рятувальники щоденно борються з наслідками людської недбалості, адже більшість таких займань виникає через спалювання сухої рослинності
За минулу добу рятувальниками Львівщини ліквідовано 36 пожеж в екосистемах на площі понад 2,4 га. Про це інформує ДСНС Львівської області.
Рятувальники щоденно борються з наслідками людської недбалості, адже більшість таких займань виникає через спалювання сухої рослинності.
"Закликаємо громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах, не спалювати сухостій та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Пам’ятайте — вогонь не пробачає легковажності та може за лічені хвилини знищити майно і загрожувати життю." - йдеться у повідомленні.
Спалювання сухої трави є не лише небезпечним, а й порушенням законодавства. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність: штраф для громадян становить від 3060 до 6120 гривень, а для посадових осіб - від 15300 до 21420 гривень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У понеділок Львів попрощається із воїнами Олександром Мірошніченком та Петром Голякою
Чин похорону Олександра Мірошніченка та Петра Голяки розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Якою буде погода у Львові та області завтра, 4 травня
Прогноз погоди на Львівщині на понеділок, 4 травня від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
П’ять громад Львівщини отримають гроші на будівництво житла для ВПО
межах державної програми громади області зможуть збудувати нові оселі або відремонтувати наявні приміщення для внутрішньо переміщених осіб.
Коментарі