За добу у Львові внаслідок ДТП травмувалися два пішоходи: серед них - 13-річна дівчинка (ФОТО)
Потерпілі отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані
За минулу добу у Львові травмовані два пішоходи, серед них - неповнолітня дівчина. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
Так, 24 листопада, близько 17.40, на проспекті Чорновола у Львові водій автомобіля Renault Megane, 63-річний львів’янин, здійснив наїзд на 13-річну місцеву мешканку. Внаслідок ДТП дівчинка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
Фото: ГУНП у Львівській області
Ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася близько 20.20 на вулиці Гетьмана Мазепи. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Opel Signum, 26-річний львів’янин, здійснив наїзд на пішохода, 39-річного жителя Львова. Внаслідок ДТП чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Фото: ГУНП у Львівській області
За цими фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Правоохоронці встановлюють всі обставини подій.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі