За Гладковського сім’я внесла заставу

405005
405005

Сім’я колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського, який продовжує голодувати, внесла за нього заставу 10,6 млн гривень. Про це «Українським Новинам» повідомив його адвокат Руслан Волинець.

«Внесли заставу. Йде процес оформлення документів», — сказав він.

Гладковський поки що залишається в СІЗО, оскільки немає ще підтверджуючих документів. Заставу внесли родичі Гладковського.

Нагадаємо, 17 жовтня, НАБУ затримало Гладковського.

Раніше НАБУ і САП просили суд заарештувати Гладковського із заставою 100 мільйонів гривень. Вищий антикорупційний суд заарештував Гладковського і встановив заставу в сумі 10,6 млн гривень.

Раніше Рладковському вручили дві підозри. Йому повідомлено про підозру за частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу. Також повідомлено про підозру за статтею 366-1 (декларування недостовірної інформації).

У п’ятницю, 19 жовтня, Вищий антикорупційний суд заарештував Гладковського на 2 місяці й встановив заставу в розмірі 10,6 млн гривень. А Рябошапка впевнений, що Гладковський не втече після внесення застави.