За грудень українці отримють 436 млн грн Національного кешбеку
До програми соціальних виплат вже приєдналися 4,5 млн громадян
За грудень держава виплатить українцям 436 мільйонів гривень за програмою "Національний кешбек", але ці кошти можна буде отримати не в січні, а наприкінці лютого. Про це повідомили в Дії.
У грудні українці накопичили на 180 млн гривень більше національного кешбеку, аніж в листопаді, але через особливості бюджетного процесу кошти будуть перераховані наприкінці лютого, згідно постанови Кабінету міністрів від 22 листопада 2024 року №1330.
Груднева загальна виплата майже на 50 млн гривень перевищує суму, яку держава виплатила за попередні три місяці разом узяті, зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко. Вона пояснила, як змінюються вікові групи, представлені серед користувачів кешбеку.
"В програмі беруть участь представники різних вікових груп. Ми бачимо, що дедалі більше людей старшого віку долучаються до програми, а це свідчить про її зручність і доступність для всіх громадян. Важливо, що програма підтримує як споживачів, так і національних виробників, створюючи додатковий стимул для громадян віддавати перевагу українським товарам", – повідомила Свириденко.
Найактивнішими учасниками програми залишаються молоді люди віком до 45 років. Їхня частка на кінець грудня становила 57,4%. Користувачів середнього віку (від 45 до 60 років) — 22,4%, старшого віку (60+) – 20,2%. Серед них 62,3% – жінки, 37,7% – чоловіки.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі