За хабар допоміг знятися з військового обліку: на Закарпатті судитимуть лікаря ВЛК
Медику інкриміновано одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням свого службового становища
На Закарпатті лікар-невропатолог районної лікарні допоміг військовозобов’язаному отримати висновок щодо його непридатності до служби за 13 500 грн хабаря
Про це повідомила Закарпатська обласна прокуратура.
На Закарпатті взяли під варту лікаря ВЛК однієї з районних лікарень, який видавав фіктивні довідки про непридатність до військової служби із подальшим списанням заявників з військового обліку. Медику інкриміновано одержання неправомірної вигоди службовою особою з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням (ч.3 ст.368 КК України).
Читайте також: На війні загинув український художник Михайло Климченко
Лікар-невропатолог районної лікарні допоміг військовозобов’язаному пройти ВЛК практично без участі останнього та отримати висновок щодо його непридатності до служби. Надалі це стало підставою для виключення чоловіка з військового обліку. Свої послуги медик оцінив у 13 500 грн неправомірної вигоди. Правоохоронці затримали підозрюваного після отримання ним раніше обумовленої суми хабаря. Чоловіка помістили до ІТТ у порядку ст. 208 КПК України і зараз розв'язують питання про обрання для нього запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі
За 320$ хабаря стільки здорових бугаїв у формі приїхало і займається дурницями. Країна - парадокс.