За минулу ніч львівські патрульні виявли 17 нетверезих водіїв

У ніч на 4 липня, львівські патрульні 2 батальйону склали 17 протоколів на нетверезих водіїв. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.

10 водіїв були в стані алкогольного сп’яніння, а 7 — наркотичного.

У 35-річного водія вже позбавленого на 3 роки права керування транспортними засобами, «Drager» показав результат 2,54 проміле.

Відповідальність:


  • за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП — 17 000 гривень з позбавленням права керування на 1 рік;

  • за ч. 2 ст. 130 (повторне протягом року вчинення порушення передбаченого частиною першою цієї статті) КУпАП — 34 000 гривень з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;

  • за ч. 3 ст. 130 (дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП — 51 000 гривень з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.


[gallery link=«file» columns=«2» ids=«290320,290321»]

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також