За незаконну передачу земельних ділянок у Карпатах судитимуть землевпорядника

karpaty
karpaty

Внаслідок злочинних дій землевпорядника понад більше чотирьох гектарів державних земель опинились «в руках» приватних осіб. Державі завдано збитків на 1,7 мільйона гривень, інформує відділ комунікації поліції Львівської області за матеріалами УЗЕ у Львівській області.

Працівники Управління захисту економіки Львівщини (УЗЕ)  та прокуратури Львівської області встановили, що протягом 2004–2007 років  спеціаліст-землевпорядник однієї з сільрад Сколівського району розглядала технічну документацію із відведення у приватну власність громадян 13 земельних ділянок загальною площею у 4,4 гектари.

Без визначення фактичного місця розташування ділянок, посадовець підписала акти встановлення і узгодження зовнішніх меж земельних ділянок, а також власноручно написала та завізувала необхідні довідки. Відповідно до підготовлених документів вказані земельні ділянки знаходяться в межах населеного пункту. Проте, фактично всі ділянки розташовані за його межами. Відповідно до земельного законодавства виділена земля могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не органом місцевого самоврядування.

Так, на підставі фіктивних документів, землі держави опинились «в руках» приватних власників. Державі завдано збитків на 1,7 мільйона гривень.

Слідчим управлінням відносно посадовця обвинувальний акт за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.1,2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, скеровано в суд для розгляду.

За скоєння такого правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2-х до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

varta1.com.ua: Новини