За ніч на Львівщині життя двох людей забрали ДТП (ВІДЕО)

Життя 32-річного чоловіка обірвалося поблизу населеного пункту Угерсько де сталося зіткнення двох бусів та вантажівки. У ції ж ДТП травмувалося 3 особи. Причина аварії – порушення правил дорожнього руху. Обставини з‘ясує слідство.
Ще одна автопригода з летальними наслідками сталася на автодорозі Львів-Шегині (10км + 300м). Там 44-річний водій автомобіля SAAB здійснив наїзд на пішохода віком орієнтовно 55-57 років. Чоловік загинув на місці.
відео патрульна поліція Львова
https://www.facebook.com/lvivpolice/videos/1751526535149111/
Шановні водії та пішоходи, дотримуйтеся правил дорожнього руху!
Для пішоходів:
4.1Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
4.3 За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.
4.4 У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
4.7 Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
Шановні водії, дотримуйтеся безпечної швидкості, не перетинайте суцільні смуги, переконуйтеся у безпечності здійснення маневру, перед пішохідними переходами пригальмовуйте і в жодному разі не сідайте за кермо у нетверезому стані.
Будьте взаємно ввічливі, давайте разом зробимо наші дороги безпечнішими!
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована

Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували

На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Голова Сумської ОВА заявив, що він не організував нагородження військових
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі