За ніч патрульні склали 12 протоколів за керування автомобілем в стані сп’яніння (фото)
В ніч з понеділка на вівторок, 2 батальйон патрульної поліції міста Львова виявив 12 водіїв, які перебували в стані сп’яніння. З них четверо водіїв мали ознаки наркотичного сп’яніння. Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.
Зокрема, на вулиці Сихівській, екіпаж патрульної поліції помітив автомобіль Mercedes-Benz ML500, який перебував у розшуку за створення ДТП. Інспектори зупинили транспортний засіб та повідомили водія, що автомобіль перебуває в орієнтуванні. Чоловік повідомив, що він не знає ні про яке ДТП. Також водій не мав при собі документів, оскільки в нього їх вилучили за підозрою у керуванні автомобілем в стані алкогольного сп’яніння проте суд не притягнув до відповідальності. Особу встановили в базі даних та запропонували пройти перевірку на стан сп’яніння. Результат – 0.42 проміле. На водія склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), а також викликали в Управління патрульної поліції для розгляду справи по розшуковому ДТП.
Ще одного водія, цього разу мопеда, зупинили через відсутність мотошолома. Чоловік поводив себе агресивно, документів не пред’явив, а також мав очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. Результат перевірки на приладі Drager – 2.40 проміле.
Ще 4 водії мали явні ознаки наркотичного сп’яніння. Всі четверо відмовилися від проходження перевірки, а тому на них склали протоколи за керування в нетверезому стані. Тепер подальшу долю водіїв буде вирішувати суд.
Нагадаємо, що санкція статті 130 КУпАП – керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння передбачає штраф 10 200 гривень та позбавлення права керування строком на 1 рік. У випадку повторного порушення протягом року – 20 400 гривень та позбавлення права керування строком на 3 роки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі