За останній тиждень на Львівщині кількість хворих на коронавірус зросла на 20%
Відомо про 1420 випадків
Впродовж останнього тижня на Львівщині зареєстровано 7246 хворих. Минулого тижня було відомо про 6502 випадки. Про це повідомляє керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко.
Найбільша кількість хворих у Львівському районі - 4 264, з них 2 854 у м.Львові; Стрийському районі - 831; Червоноградському - 604; Яворівському - 530. Госпіталізовано 258 хворих, з них 75 дітей та 63 людини понад 65 років.
За тиждень у Львівській області летальних випадків не зафіксовано.
Читайте також: Коли вимикатимуть світло у Львові та області 20 серпня
Серед симптомів у пацієнтів виділяють підвищення температури тіла, сухий кашель, виражена втома, загальна слабкість, відчуття сонливості. Втрата нюху і смаку трапляється рідше.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі