Розшукується 36-річний мешканець Самбірського району який став жертвою викрадення
Самбірським ВП Головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.146 КК України, вчиненого щодо Ісмайлова Равіля Тофік Огли, 1981 року народження, жителя одного з сіл Самбірського району, Львівської області.
Прикмети: вік на вигляд 30-40 років, зріст 170-175 см, середньої статури, волосся темне, обличчя овальне, очі карі, особливих прикмет немає. Був одягнений у чорну шкіряну куртку, зелений светр, сині джинси.
Прохання до всіх, хто володіє інформацією щодо місцеперебування розшукуваного, повідомляти у Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області за номером (03236) 3-32-10, за номером 097 70 71 700 або на оперативну лінію 102.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Тривають пошуки жительки Львівщини, яка загадково зникла у 18-річному віці
18-річна Надія Савчук 13 квітня 2013 року пішла в гості до подруги, яка живе через дорогу і з того часу дівчину ніхто не бачив
Поліція просить допомогти розшукати неповнолітню вихованку Долинського центру «Теплий дім»
ОНОВЛЕНО: Неповнолітню дівчинку розшукано, з нею все гаразд
Поліція розшукує неповнолітню дівчину з Прикарпаття, яка може перебувати поза межами Івано-Франківської області
ОНОВЛЕННЯ: розшук припинено - неповнолітню розшукано, з нею все гаразд
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі