За порушення карантину на бар у центрі Львова відкрито кримінальне провадження (фото)
Поліцейські виявили порушення карантину в одному з барів у центрі Львова — відкрито кримінальне провадження. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.
У неділю, 8 листопада, близько 00:10 год., у поліцію надійшло повідомлення про те, що один із закладів, розташованих на вулиці Беринди у Львові, працює з порушенням карантинних обмежень.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Галицького відділу поліції. Як встановили правоохоронці, заклад продовжував працювати після опівночі, у ньому грала музика. Крім того, у приміщенні перебували близько 40 відвідувачів, що розпивали спиртні напої та вживали їжу, їх обслуговував персонал закладу.
За фактом слідчі Галицького відділу поліції за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури № 1 відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання — штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до трьох років, або позбавлення волі на той самий термін.
Досудове розслідування триває
Нагадаємо, що у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації правоохоронці Львівщини посилили заходи щодо виявлення порушення карантинних обмежень. Мобільні групи, до складу яких входять поліцейські разом з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками Держпродспоживслужби, здійснюють рейди, під час яких проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу, а також притягують порушників до передбаченої Законом відповідальності.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі