За протест під посольством Білорусі у Києві судили політв'язня Кольченка
Шевченківський районний суд Києва, 11 серпня, визнав Олександра Кольченка винним у дрібному хуліганстві і призначив 40 годин громадських робіт за участь у зіткненнях біля посольства Білорусі. Про це повідомляють «Ґрати».
У вівторок, 11 серпня, Кольченко разом з групою анархістів брали участь в акції на підтримку білоруської опозиції біля посольства Білорусі в Києві. Один з анархістів дістав курячі яйця. Поліція вирішила, що він хоче кинути їх в посольство, і затримала активіста.
Його соратники спробували перешкодити правоохоронцям, між анархістами і поліцією зав’язалася бійка, після чого п’ять активістів, включаючи Кольченко, були затримані.
На кримчанина і ще двох анархістів поліція склала протоколи про дрібне хуліганство і злісну непокору поліцейським (статті 173 і 185 Кодексу про адміністративні правопорушення). 11 серпня їх розглядає Шевченківський районний суд Києва.
Поліцейський вказав в рапорті, що на акції біля посольства Кольченко «намагався чіплятися за одяг поліції, висловлювався нецензурно, на зауваження не реагував».
Сам анархіст заперечував провину, його адвокатка Євгенія Закревська просила закрити справу у зв’язку з відсутністю складу порушення. Однак суддя визнала Кольченко винним і призначила 40 годин громадських робіт.
«Дивно, це якийсь сюрреалізм. Мені вчора в відділенні сказали, що я не затриманий, але мене не відпускали і не віддавали документи. І зараз суддя сказала, що суд відкритий, але не допустили жодного з журналістів і свідка», — сказав Кольченко журналістам після засідань.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі