За прикладом Зайцевої: Генадій Дронов також подав касаційну скаргу
Верховний Суд України розгляне касаційну скаргу Геннадія Дронова, фігуранта резонансної ДТП у Харкові, на вул. Сумській, у 2017 році, засудженого до 10 років позбавлення волі. Про пише «Укрінформ», з посиланням на слова адвоката постраждалих Лариси Матвеєвої.
«Верховний суд України прийняв до розгляду касаційну скаргу Геннадія Дронова на вирок Київського райсуду Харкова від 26 лютого 2019 року та постанову Харківського апеляційного суду від 14 серпня 2019 року», — зазначила Матвеєва.
За її словами, новий адвокат Дронова, Геннадій Токарєв, оскаржив вироки першої інстанції й апеляційного суду. «Раніше касаційну скаргу повернули на доопрацювання, однак тепер документ прийнято до розгляду», — додала Матвеєва.
Нагадаємо, 13 грудня Верховний суд відкрив касаційне провадження за скаргою адвоката іншої фігурантка ДТП на Сумській у Харкові Олени Зайцевої на вирок за обвинуваченням у ДТП.
26 лютого 2019 року Київський райсуд Харкова засудив Олену Зайцеву та Геннадія Дронова до 10-ти років позбавлення волі кожного і виплати компенсацій сім'ям загиблих і постраждалих у сумі 3 млн грн кожному.
Уже влітку, 28 серпня фігуранта справи про ДТП у центрі Харкова Дронова етапували в Крюківську колонію № 29 до Полтавської області.
А 2 вересня Зайцеву етапували в Покровський виправний центр № 79 у Дніпропетровській області — установа відкритого типу для жінок, засуджених до обмеження волі.
Також нагадаємо, що сама аварія відбулась 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова зіткнулися два позашляховики. За версією слідства, «Lexus», за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, виїхав на перехрестя на червоне світло. Після зіткнення з автомобілем «Volkswagen Touareg», під керуванням 46-річного Геннадія Дронова, «Lexus» викинуло на тротуар. У результаті аварії 5 пішоходів загинули на місці, шоста померла в лікарні, ще 6 осіб було травмовано.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі