«Забезпечували» наркотиками 4 західні області: брати з Тернопільщини організували потужний наркобізнес (фото)

8815b05a0ef6eca15341f75e32a9c29f
8815b05a0ef6eca15341f75e32a9c29f

У Луцьку й Тернополі правоохоронці затримали учасників наркоугруповання, яке збувало наркотики по Західній Україні, а саме у Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській областях, а також на Хмельниччині.

Як повідомляє пресслужба МВС України, впродовж 2019–2020 років, зловмисники збували наркотичні засоби та психотропні речовини через «Telegram».

«Незаконний, але прибутковий бізнес організували два брати з Тернопільщини. Вони відкрили інтернет-магазин в мережі »Telegram«. У спільники взяли собі »закладчиків« з інших областей України», — йдеться в повідомленні.

Начальник УСР в Тернопільській області Василь Джиджора розповів, що в день наркоторговці розміщали близько шістдесяти закладок. За кожен сховок їм платили по 60 гривень. За такий продаж наркотиків закладчики отримували зарплату в розмірі 1500–2000 доларів.

До асортименту товарів зловмисників входили солі та амфетамін. Зокрема, під час санкціонованих обшуків виявили понад три кілограми твердих, кристалічних, порошкоподібних наркотичних речовин, інструменти для виготовлення «закладок», гроші, мобільні телефони.

За попередньою інформацією, група осіб встигла розповсюдити через мережу майже 22 тисячі закладок по різних областях України. Найбільше заборонених речовин вони реалізували на території Луцька та Тернополя. Брати за зароблені кошти встигли купити собі квартиру та відкрили ресторанний бізнес.

«Підприємцям» інкримінують статтю 307 частина 2 ККУ — Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Триває слідство, встановлюються шляхи надходження наркотичних речовин, а також люди, задіяні в протизаконній діяльності.

Зазначається, що двох підозрюваних «взяли» на території Луцька — одного арештували, а щодо його спільника, то вирішується питання про повідомлення підозри та обрання запобіжного заходу. Ще трьох учасників затримали в Тернополі.