Забив милицею, відкрив газові пальники і втік: на Тернопільщині розкрили жорстоке вбивство пенсіонера (ВІДЕО)
Правоохоронці розкрили жорстоке вбивство пенсіонера його доглядальником, скоєне на Тернопільщині. Про це повідомляє Департамент карного розшуку.
«До поліції в Тернопільській області надійшло повідомлення від жителя обласного центру, який «стурбовано» заявив, що виявив без ознак життя та з численними тілесними ушкодженнями 77-річного пенсіонера, якого він доглядав», — повідомили у Департаменті карного розшуку.
Правоохоронці з’ясували, що між заявником та потерпілим постійно виникали конфлікти. Дідусь звинувачував доглядальника у систематичних крадіжках грошових коштів.
«Остання сварка завершилась бійкою, у ході якої зловмисник почав завдавати удари зламаною милицею по різним частинам тіла вбитого. Бездиханне тіло він прикрив меблями, відкрив газові пальники, після чого з місця злочину втік», — додали у правоохоронців.
Через добу горе-доглядальник повернувся до квартири та для того, щоб відвести від себе підозру, викликав поліцію. Також він повідомив, що вже два дні не заходив до потерпілого, але записи камер відеонагляду біля будинку спростували його розповідь.
Наразі, чоловіка затримано в порядку 208 КПК України, йому вже повідомлено про підозру за фактом умисного вбивства. Тривають слідчі дії.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі