Загадкова крадіжка: У Тернополі злодій хотів викрасти з навчального закладу 20 метрів пожежного рукава
Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище інкримінують поліцейські Тернополя місцевому жителю, 1982 року народження. Його затримали на гарячому. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Про це інформує Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.
За словами правоохоронців, до них із заявою про злочин звернувся начальник охорони місцевого навчального закладу. Він повідомив, що 9 січня близько 13:40 в адмінкорпус зайшов невідомий. Чоловік вів себе підозріло, тому охоронець вирішив через камери спостереження подивитися де він і чим займається. Побачив незнайомця на четвертому поверсі. Він, зірвавши навісну пломбу із ящика пожежного гідранта, витягнув двадцятиметровий пожежний рукав.
Охоронець кинувся на зустріч злодію. Перестрів його на другому поверсі, але невідомий почав тікати. Рукав викинув на 4 поверсі, але втекти не вдалося. Охоронець його піймав та викликав поліцію.
Для чого грабіжнику пожежний рукав, не зізнається. Проте одна з версій, він планував його продати в сусідню область, де за допомогою такого обладнання видобувають бурштин.
У ході перевірки з'ясувалося, що затриманий притягувався до кримінальної відповідальності раніше за крадіжки. Триває слідство.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі