Загарбники не пропустили жодну евакуаційну колону з Енергодару та Бердянська
Колони мали поїхати до Запоріжжя
Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух повідомив, що сьогодні окупанти не пропустили в області жодної гуманітарної колони.
Про це Старух повідомив у своєму «Telegram»-каналі.
«Орки сьогодні не пропустили жодну евакуаційну колону!!! Не дочекалися «зеленого коридору» близько 70 автобусів і вантажівок, які виїхали із Запоріжжя! Не змогли приїхати до Запоріжжя авто з Енергодару! Не змогли приїхати до Запоріжжя колони з Бердянська!» — йдеться у повідомленні.
Також Старух додав, що переговори щодо гуманітарних коридорів тривають і українська сторона докладає максимальних зусиль для того, щоб люди доїхали до міст призначення.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- На Львівщину на щиті повертається воїн Роман Шот
Коментарі