Загибель бійців 128 бригади: справу розслідує ДБР
Зареєстроване провадження
Працівники ДБР розслідують обставини трагічної загибелі військових та мирних жителів внаслідок ракетного удару по населеному пункту на Запоріжжі. Про це повідомили у прес-службі ДБР
«Працівники ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом загибелі військових та мирних жителів під час обстрілу населеного пункту в Запорізькій області. Розслідування обставин справи та притягнення до відповідальності причетних наразі є одним з пріоритетних завдань ДБР» - йдеться у дописі.
3 листопада 2023 року під час ракетного удару, який ворог наніс ракетою типу «Іскандер» по селу на Запоріжжі, загинули та були поранені військовослужбовці 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади та мирні мешканці.
Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено близько 30 будинків та господарчих споруд, розташованих поруч з місцем удару. Наразі працівники ДБР проводять слідчі дії, встановлюючи деталі обставин, які призвели до трагедії.
«Ініційовано службове розслідування дій військових посадових осіб, які організували захід до дня «Ракетних військ і артилерії» поблизу лінії фронту. Кримінальне провадження розпочато за ч. 4 ст. 425 КК України (недбале ставлення військової службової особи до служби)», - додали в ДБР.
Колектив Бюро висловив глибоке співчуття близьким та рідним усіх загиблих та постраждалих під час цих трагічних подій.
Додамо, що у 128-мій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді вперше офіційно назвали кількість загиблих внаслідок удару.
Читайте також: ворог вдарив «Іскандером» по бійцях 128-ї бригади: в Міноборони пообіцяли відповідь
Загинули 19 бійців.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі