Загинула вся родина: що відомо про сім'ю Героя, на поминках якого росіяни вбили 52 людини

Вшанувати пам’ять полеглого у бою воїна зібралися близько 60 його односельців

Вчора, 5 жовтня, окупанти вдарили по кафе у населеному пункті Гроза на Харківщині, де місцеві жителі прощалися з загиблим військовослужбовцем Андрієм Козирем. Він був похований на військовому кладовищі на Дніпропетровщині, за рішенням сина воїна вирішили перепоховати на малій батьківщині.

Аби стати на захист України, Андрій разом з сином Денисом у перші дні повномасштабного вторгнення повернулися з Польщі, під час його поминок росіяни вбили усю родину загиблого воїна.

“Вчора у селі Гроза місцеві мешканці прощалися із Андрієм Козирем. Поминки організував його син Денис. Перед початком війни чоловіки разом перебували у Польщі, але в перші дні приїхали до Львова та прийшли до військкомату. Їх відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну у різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию”, – розповіли журналісти.

Андрія Козира поховали на військовому кладовищі на Дніпропетровщині. Його ж син Денис продовжував захищати Україну на передовій. У червні ж звільнився з армії за станом здоров’я.

Після демобілізації Денис переїхав у Грозу, там одружився. А нещодавно вирішив ексгумувати тіло батька, аби перепоховати його на Харківщині.

5 жовтня це було зроблено. Вшанувати пам’ять полеглого у бою воїна зібралися близько 60 його односельців, росіяни ж вдарили по кафе, де проходили поминки, ракетою “Іскандер”.

Загалом на ранок 6 жовтня відомо вже про 52 загиблих. Серед них – син Андрія Денис та його дружина, а також дідуся та бабусю Дениса і його тещу.

Село Гроза знаходиться недалеко від Куп’янська.

Нагадаємо, про удар по кафе під Куп’янськом, де проходили поминки військовослужбовця, стало відомо пообіді 5 жовтня. Жодного чинного військового там не було, у закладі зібралися місцеві жителі, зокрема, й з дітьми.

За словами місцевих жителів, одним ударом окупанти знищили пів села. Один з чоловіків, що втратив рідних у Грозі розповів, що упізнав серед загиблих брата, кума та сусідів.

Під завалами кафе загинули цілі родини.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк