Загинула вся родина: що відомо про сім'ю Героя, на поминках якого росіяни вбили 52 людини
Вшанувати пам’ять полеглого у бою воїна зібралися близько 60 його односельців
![](/uploads/media/b6/f1/b6f13e57dd8cd3fc627569ac701ba11b_w960.jpg)
Вчора, 5 жовтня, окупанти вдарили по кафе у населеному пункті Гроза на Харківщині, де місцеві жителі прощалися з загиблим військовослужбовцем Андрієм Козирем. Він був похований на військовому кладовищі на Дніпропетровщині, за рішенням сина воїна вирішили перепоховати на малій батьківщині.
Аби стати на захист України, Андрій разом з сином Денисом у перші дні повномасштабного вторгнення повернулися з Польщі, під час його поминок росіяни вбили усю родину загиблого воїна.
“Вчора у селі Гроза місцеві мешканці прощалися із Андрієм Козирем. Поминки організував його син Денис. Перед початком війни чоловіки разом перебували у Польщі, але в перші дні приїхали до Львова та прийшли до військкомату. Їх відправили на навчання, а потім перекинули в Попасну у різні групи. Після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию”, – розповіли журналісти.
Андрія Козира поховали на військовому кладовищі на Дніпропетровщині. Його ж син Денис продовжував захищати Україну на передовій. У червні ж звільнився з армії за станом здоров’я.
Після демобілізації Денис переїхав у Грозу, там одружився. А нещодавно вирішив ексгумувати тіло батька, аби перепоховати його на Харківщині.
![](/uploads/media/d0/98/d098963d0c2ea3354404649f4552952c_w960.jpg)
5 жовтня це було зроблено. Вшанувати пам’ять полеглого у бою воїна зібралися близько 60 його односельців, росіяни ж вдарили по кафе, де проходили поминки, ракетою “Іскандер”.
Загалом на ранок 6 жовтня відомо вже про 52 загиблих. Серед них – син Андрія Денис та його дружина, а також дідуся та бабусю Дениса і його тещу.
![](/uploads/media/b4/c6/b4c6ac6c667c5736f717a7e3001a9300_w960.jpg)
Село Гроза знаходиться недалеко від Куп’янська.
Нагадаємо, про удар по кафе під Куп’янськом, де проходили поминки військовослужбовця, стало відомо пообіді 5 жовтня. Жодного чинного військового там не було, у закладі зібралися місцеві жителі, зокрема, й з дітьми.
За словами місцевих жителів, одним ударом окупанти знищили пів села. Один з чоловіків, що втратив рідних у Грозі розповів, що упізнав серед загиблих брата, кума та сусідів.
Під завалами кафе загинули цілі родини.
![](/uploads/media/d7/6c/d76c935b7d8d536f9812754b8bac5026_w640.jpg)
На Львівщині директор школи привласнив понад півмільйона гривень на закупівлі генераторів
Йдеться про закупку шести генераторів для двох садочків та чотирьох шкіл
![](/uploads/media/a9/09/a90910e1be520d6143b42ac7426d9813_w1920.jpg)
Агент фсб намагався завербувати співробітницю СБУ: для нього історія завершилася невдало (ФОТО)
СБУ вивела його з Придністров’я і затримала
![](/uploads/media/dc/12/dc124b120935377b3cb88132618c466f_w960.jpg)
Курс долара в жовтні: які чинники впливатимуть на вартість валюти
курс сьогодні