Загинула як герой: в одній з найгарячіших точок фронту загинула співробітниця НАЗК Юлія Шевченко

З перших місяців повномасштабної війни вона захищала Україну в лавах ЗСУ

Сьогоднішній день приніс страшну звістку - загинула наша колега Юлія Шевченко, борючись за Україну, повідомляє  Національне агентство з питань запобігання корупції.

«Юлія прийшла до нас ще студенткою п’ятого курсу, перемігши в проекті “Антикорупційний десант” - це вже багато говорить про її характер. З початку 2021 року працювала в управлінні проведення обов’язкових повних перевірок НАЗК. Її великим бажанням було продовжувати будувати кар’єру на антикорупційному фронті, але так сталося, що демонструвати свої найкращі навички довелося на війні», зазначається у повідомленні.

З перших місяців повномасштабного вторгнення Юлія Шевченко доєдналася до лав ЗСУ, щоб захищати нашу країну. Загинула як герой в одній з найгарячіших точок фронту на сході країни.

«Юлія просила всіх нас допомагати бійцям, незважаючи на “втому від війни”. І не здаватися. Щоб агресор якнайшвидше забрався з України.  Наша відважна маленька дівчинка з хоробрим серцем, наша Юля. Пам’ятаємо її професійність, активність та величезну життєву енергію. Світла пам’ять Захисниці», йдеться у повідомленні НАЗК.

Минулої доби росіяни вбили Юлію Шевченко – заступницю командира по морально-психологічному забезпеченню, яка піклувалась про бійців підрозділу.

Про це повідомив наречений Шевченко Тарас Сухенюк, пише «Главком». 

На фронті загинула Юлія Шевченко/ фото з відкритих джерел

Читайте також: від отриманих у бою поранень загинув захисник з Дрогобича Володимир Яхнів.

 «31 липня перестало битися серденько цієї прекрасної дівчини, нареченої, моєї майбутньої дружини. Не стало людини, яка своєю хоробрістю, працьовитістю, наполегливістю обійшла будь-кого. Вона – це янгол серед людей, яка допомагала всім, всім, хто просив і не просив допомоги. Вона завжди хотіла жити щасливо і довго, вона завжди говорила, як хоче створити зі мною велику і дружню родину. Вона завжди була за справедливість в цьому світі. Історія нашого кохання назавжди буде у наших серцях... Кохання, яке я відчув будучи з нею», – написав наречений загиблої військовослужбовиці.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко