Загроза з білорусі, графіки відключень електроенергії: головні події Львівщини

Чому вчора лунали тривоги

Фото ілюстративне

Вчора, 26 жовтня, на Львівщині була загроза ракетних ударів, сигнали повітряної тривоги чотири рази сповіщали про небезпеку. Про це повідомив 27 жовтня очільник ОВА Львівської області Максим Козицький.

«За минулу добу з 09:00 год. 26 жовтня по 09:00 год. 27 жовтня мали чотири сповіщення про повітряну тривогу. В усіх випадках була загроза ракетного удару із літаків з території білорусі. Небезпека не справдилась, усе спокійно», — повідомив Максим Козицький. 

Також у Львові та області вчора були часткові відключення електроенергії впродовж кількох годин. Голова ОВА пояснив причину та назвав графіки.

«Відключення електроенергії на Львівщині є аварійними, а не плановими. Вони відбуваються згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго» — в оперативному порядку, залежно від оперативної ситуації в енергосистемі України.

Щоб жителі Львівщини могли орієнтуватися, коли можуть відключити електроенергію, фахівці «Львівобленерго» створили графіки відключень та поділили населення на 4 групи споживачів», — повідомив Максим Козицький.

Дізнатися свою групу можна тут.

Потрібно ввести назви населеного пункту і вулиці та номер будинку. День та час відключень за групами доступний тутю

Час відключень може збільшуватись до однієї години через те, що оперативні бригади потребують часу, щоб доїхати до енергооб’єктів для проведення перемикань.

Відключення можуть тривати довше також через повітряну тривогу. У цей час працівники «Львівобленерго» не можуть перебувати на енергооб’єктах.

У Національній енергетичній компанії застерігають, якщо не застосовувати обмежень, енергосистема може розбалансуватися і в мережі станеться аварія.

Якщо у вас зараз нема електропостачання, це означає, що енергетики в цей час лагодять мережі і відновлюють підстанції — у складних умовах, за будь-якої погоди.

«Якщо ми будемо ощадливо споживати електроенергію, це допоможе зменшити ймовірність вимушених відключень», — додав Козицький.

Евакуація

Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 160 людей.

До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 539 осіб.

Кордон

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 19 тисяч 24 людини. На в’їзд оформили 15 тисяч 836 українців.

Безпека

Поліція області опрацювала 1273 звернення щодо підозрілих осіб та об’єктів.

Нагадаємо, в Україні було оголошено повітряну тривогу.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також