Загроза війни з Білоруссю: в РНБО прокоментували ситуацію

Російський уряд у будь-який спосіб намагається залучити Білорусь до вступу у війну проти України

ФОТО: інформативне (Олексій Данілов)

Збройні сили України готові до можливої військової загрози з боку Білорусі.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов  в ефірі інформаційного телемарафону.

Він зазначив, що російський уряд намагається залучити Білорусь до вступу у війну проти України, у тому числі з допомогою фінансових преференцій у вигляді постачання нафти, газу, кредитів.

«Вони намагаються в будь-який спосіб залучити збройні сили (Білорусі) до цих речей. Ми думаємо, що у білоруського народу є розуміння, що цього робити не треба, але якщо вони прийдуть на нашу територію, я про це неодноразово казав, як більшість рашистів, вони будуть відправлятися в чорних поліетиленових пакетах», — наголосив Данілов.

Він також переконаний, що шансів у наступу з боку Волині у російських військових теж немає.

Секретар РНБО зазначив, що рух ворога на Півдні наші військові успішно стримують.

Також Данілов прокоментував відсутність міністра оборони РФ Сергія Шойгу в медіапросторі.

«На сьогоднішній день там не тільки Шойгу немає, там багато генералів, які вже не виходять на звʼязок. У них уже багато генералів, яких вони поміняли, щоб з новими силами робити наступ, але я можу сказати — їм це не допоможе», — зазначив він.

Він доповнив, що зараз у Росії відбувається «зʼясування стосунків» між різними структурами.

«ФСБ тикає пальцями, що це військові недопрацювали, військові кажуть, що це не допрацювали інші структури», — зазначив Данілов.

Читайте також