Загроза зберігається: на території білорусі війська РФ розмістили «Іскандери»
Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ
Станом на сто третю добу героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню у Генштабі ЗСУ повідомили, що в білорусі вздовж кордону з Україною розташовуються ЗС РФ з ОТРК «Іскандер-М», зенітно-гарматними комплексами «Панцирь-С1», зенітними ракетними системами С-400 та літаками оперативно-тактичної авіації. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в «Facebook».
«На Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін в обстановці не відзначається. На території республіки білорусь, вздовж Державного кордону України, зберігається присутність окремих підрозділів збройних сил російської федерації, які мають на озброєнні оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер-М”, зенітно-гарматні комплекси “Панцирь-С1”, зенітні ракетні системи С-400 та літаки оперативно-тактичної авіації», — повідомили в Генштабі.
Також, додамо, що Білорусь проводить ротацію спецназу біля українського кордону.
Водночас, додамо, що у білорусі, в Гомельській області, у червні та липні заплановані «мобілізаційні навчання» з військовими комісаріатами.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі