Загрожувало п'ять років: на Львівщині суд звільнив від покарання жінку, яка вкрала пів мільйона гривень
Пробралася у чужий будинок
Червоноградський міський суд Львівської області покарав випробувальним терміном жінку, яка пробралася у чужий будинок та викрала пів мільйона гривень. Їй призначили п’ять років тюрми, але звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки.
Як вказано у вироку суду, уродженка Волині, 24 лютого 2022 року, коли почалась повномасштабна війна в Україні, перебувала на Львівщині і вкрала у жительки 500 тис. грн. Жінка проникла у житловий будинок, помітила рюкзак, у якому було півмільйона гривень готівкою та вкрала гроші.
У суді жінка визнала свою провину у вчиненні крадіжки. При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена є безробітною, неодруженою і має на утриманні чотирьох дітей.
Раніше суд визнав уродженку Волині винною у вчинені крадіжки та призначила покарання у вигляді п’яти років тюрми, однак звільнив жінку від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки. Вкрадені 500 тис. грн суд зобов’язав повернути власниці.
Раніше повідомлялося, у Львові викрили посадовця податкової (ФОТО)
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі