Загиблого Героя російсько-української війни провели в останню путь (фото)

650x434
650x434

У селі Сущани, Кагарлицького району, Київської області, відбувся похорон українського воїна Артема Івановича Соколова, повідомляє "Цензор.НЕТ".

Поховали Артема Соколова на сільському кладовищі, поруч із могилами батьків. У нього залишилися дружина та двійко дітей.Артем Соколов, 1987 року народження, мешканець Києва, сержант, військовослужбовець 1-го батальйону 14-ї окремої механізованої бригади, який загинув 16 листопада, у зоні проведення операції Об’єднаних сил у Луганській області, у результаті смертельного кульового поранення, завданого снайпером найманців РФ.

Артем Соколов народився 06.11.1987 року, в селі Сущани.

У 2006 закінчив Ржищівський гуманітарний коледж за спеціальністю вчителя трудового навчання, креслення, фізкультури. Після строкової армійської служби працював водієм, охоронцем на приватних підприємствах, з 2012 — водієм-експедитором, а згодом менеджером з логістики на підприємстві «Райське джерело». У 2015–2016 роках проходив службу під час мобілізації, брав участь в АТО, був удостоєний 5 недержавних нагород. Останнім часом проходив службу за контрактом.