Захищалась від зґвалтування: на Львівщині суд виніс вирок жінці за вбивство знайомого
Завдала 16 ножових ударів
У Львівській області суд виніс вирок 36-річній жінці, яка вбила свого знайомого. Їй призначено до 9 років позбавлення волі. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише ZAXID.net.
Під час судового засідання жінка пояснила, що захищалася від зґвалтування. Після скоєння вбивства вона зателефонувала до знайомого священника, який порадив їй викликати швидку допомогу і поліцію та зізнатися у злочині.
Адвокат жінки просив змінити статтю обвинувачення із умисного вбивства на умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони. Захисник посилався на свідчення своєї підзахисної і на те, що у травні 2022 року на потерпілого вже була заява до поліції про спробу зґвалтування.
Читайте також: повідомлено про підозру жительці Львівщини, яка зарізала чоловіка, який її побив (ФОТО).
Суд відмовив у зміні обвинувачення, тому що потерпіла забрала травневу заяву з поліції. Окрім того, суд спирається на обставини вбивства і характер завданих ушкоджень потерпілому – 16 ножових ран, завданих різними ножами. Сама ж обвинувачена не мала жодних тілесних ушкоджень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі