Захищаючи країну від російських загарбників загинув боєць КОРДу (ВІДЕО)
Вічна пам’ять Герою!
На Запоріжському напрямку у бою з окупантами загинув боєць КОРДу з Прикарпаття. Про це повідомили у прес-службі Національної поліції України.
«Василь Дрогомирецький завжди знав, що ніколи не зможе обрати для себе звичайний, комфортний, одноманітний плин життя. Спортсмен за фахом, він завжди ставив перед собою нові цілі, вищі вимоги, робив виклики сам собі — у самовдосконаленні, розвитку, пізнанні. Про це завжди нагадувало і його татуювання, зміст якого найкраще відображав його життєву позицію — “Perfice te” (Вдосконалюй себе)», — розповіли в поліції
Довідка про загиблого: Василь народився 8 травня 1994 року в селі Боднарів, Калуського району, Івано-Франківської області, та був єдиним сином у сім’ї.
Після закінчення Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, здобувши звання кандидата у майстри спорту з паверліфтингу, у 2015 році Василь проходить відбір до лав новоствореної патрульної поліції.
У січні 2022 року він їде на Закарпаття і стає інспектором 1-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління «Корпус оперативно-раптової дії» ГУНП в Закарпатській області.
Для нових колег Василь став не лише хорошим другом, але й прикладом стійкості, підтримки, відваги.
Саме тому 24 лютого, без краплі вагань чи страху, Василь став на захист свого народу, своєї України, знаючи при цьому, що ціною захисту може стати найдорожче — життя.
Разом із побратимами він гідно захищав Київщину, Харківщину, Сумщину, і, як згадують друзі, постійно тримався “на висоті”. Його непохитність, внутрішня сила і вміння підбадьорити нерідко додавали сил, надії та впевненості в перемозі
У бою за волю свого народу Василь Дрогомирецький загинув через декілька днів після свого 28-ліття. Це був потужний артобстріл на Запорізькому напрямку.
Дружина загиблого воїна Світлана Дрогомирецька, долаючи біль втрати, згадує слова чоловіка “вибач, що тепер не поруч із тобою і нашим сином, але я б ніколи не зміг інакше — я маю боротися, я мушу воювати...”.
Нагадаємо, у боях за Україну загинув футбольний тренер зі Львова.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі