Захищаючи наш спокій та Україну, загинули два воїни з однієї громади на Львівщини (ФОТО)

Осідач Володимир та Смук Володимир

ФОТО: ілюстративне

У важкому бою проти російських окупантів загинув Герой із Судововишнянської територіальної громади Львівської області Осідач Володимир та Смук Володимир. Про це повідомила Судововишнянська Територіальна Громада.

Осідач Володимир отримав смертельне поранення 21 серпня 2023 року виконуючи бойове завдання у Луганській області.

«Боляче кожному з нас. Біль розриває серце на шматки....Неможливо підібрати слова розради для рідних і близьких.... Приносимо щирі співчуття дружині і діткам, батькам і всій родині. Сумуємо разом із вами!», - йдеться у повідомленні.

Мешканців громади закликають завтра, 26 серпня долучитися до «живого» коридору вдячності, яким зустрінуть Героя приблизно 12:30-13:30 біля св. Яна, де процесією рушатимемо до домівки, а пізніше до церкви Преображення Господнього (церква Спаса).

Водночас, кортеж з тілом загиблого Воїна Володимира Смука прибуде завтра, 26 серпня у с. Бортятин до рідної домівки приблизно о 10:30-11:00 год., де відбудеться парастас, пізніше процесією рушатимемо до ПЦУ Успіння Пресвятої Богородиці.

« Просимо усіх жителів громади гідно зустріти та провести в останню дорогу Героя, який віддав своє життя за наше майбутнє!», - йдеться у повідомленні.

Вічна пам'ять! Герої не вмирають!

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк