Захищаючи Українську Державу загинув студент Львівського національного університету ім. І.Франка Дмитро Грицененко

Будучи громадянином росії свідомо написав заяву про відрахування з числа студентів за власним бажанням, щоб піти захищати Україну

21 листопада 2023 року, захищаючи Українську Державу, загинув студент заочного відділення історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Дмитро Грицененко.

Як повідомили у пресслужбі ЛНУ імені І.Франка, будучи громадянином росії, Дмитро самостійно вивчив українську мову, переїхав до Львова, склав зовнішнє незалежне оцінювання і вступив на історичний факультет Львівського університету.  Чоловік одружився і мріяв жити в мирній Україні, яку без жодних роздумів пішов обороняти.

Дмитро Грицененко свідомо написав заяву про відрахування з числа студентів Університету за власним бажанням для того, щоб піти захищати Україну, яку він так любив. Останніми словами, які Дмитро сказав перед відбуванням на війну були: «Я обовʼязково повернусь і відновлюсь в числі студентів історичного факультету».

Читайте також: у Міжнародний день волонтера росіяни вбили волонтера в Херсоні.

«Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя», зазначається у повідомленні.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також