Захищаючи Україну загинув комбат білоруського батальйону «Волат» (ФОТО, ВІДЕО)
Під час боїв за Лисичанськ загинув Іван «Брест»
Під час боїв за місто Лисичанськ, Луганської області, 26 червня, загинув командир батальйону «Волат» полку імені Кастуся-Калиновського Іван із позивним «Брест», передає «Укрінформ», з посиланням на інформацію полку імені Кастуся-Калиновського у «Facebook».
Батальйон «Волат» стримував спроби наступу російських загарбників на Лисичанськ. Військові відбили танкові атаки та спроби противника зайти в місто.
Лише під час другої хвилі наступу російських військ батальйон був змушений відступати, але перед цим направив на супротивника українську артилерію. Після цього кілька військових вважалися зниклими.
«Можна з упевненістю сказати, що завдяки особистому героїзму та самопожертві наші білоруські хлопці змогли зупинити наступ танкової колони, тим самим давши можливість безпечно відвести основні сили ЗСУ у вказаному напрямку», — йдеться у повідомленні.
У вівторок, 5 липня, стало відомо, що командир батальйону Іван із позивним «Брест» загинув під час бою. Ще декілька захисників зникли. Достовірно відомо, що Ян Джурбейка, на прізвисько «Тромблі», перебуває у полоні.
«Іван «Брест» із перших днів війни стояв на захисті України від російської агресії і стояв біля витоків формування полку імені Калиновського. Ми знали його як мужню, рішучу та самовіддану людину, готову на все заради кожного свого бійця. «Брест» мав винятковий авторитет серед солдатів. полку. Крім того, він був відданим сином білоруської землі і вірив у майбутнє вільної білорусі. Це дуже велика та болісна втрата для всіх нас», — сказано в повідомленні.
Як повідомлялося, на Донбасі важко поранили білоруського добровольця.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
- Уже на початку 2026 року почнуть тестувати розлучення онлайн
- СБУ запускає офіційний чатбот «Спали ФСБешника»
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
Коментарі