Захисники Маріуполя виснажили російських окупантів — Міноборони Британії
Росія не досягла прориву
Росія досягла незначних успіхів у деяких областях після того, як зосередилася на повній окупації Донбасу. Про це повідомляє британська розвідка.
Без достатньої матеріально-технічної та бойової підтримки Росія ще не досягла значного прориву.
Рішення Росії взяти в облогу, а не атакувати маріупольський металургійний завод «Азовсталь», означає, що багато російських підрозділів залишаються в місті й не можуть бути передислоковані.
Оборона українськими воїнами Маріуполя також виснажила багато російських підрозділів та знизила їх боєздатність.
Міністерство оборони Росії запропонувало, щоб виплати компенсацій сім'ям загиблих військовослужбовців контролювали військові, а не цивільні чиновники. Це, ймовірно, відображає бажання приховати справжні масштаби втрат Росії від місцевого населення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львівській області рятувальники допомогли підліткам, які опинилися посеред озера
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
Коментарі