Захмелілий водій пом’яв своє авто об дерево: постраждав пасажир (фото)
На Львівщині нетверезий водій в’їхав у дерево — травмований пасажир. За даними відділу комунікації поліції Львівської області, дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 29 січня, близько 22:40 год., на вулиці Шевченка, у місті Стрий.
Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля «Мерседес», 34-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням, після чого автомобіль зіткнувся з деревом. Внаслідок зіткнення, тілесні ушкодження отримав пасажир «Мерседеса», 31-річний стриянин. Також встановлено, що на момент скоєння ДТП водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Правоохоронці з’ясовують обставини події, за фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі