Захоплювалися спортом і безмежно любили Україну: 9 червня Львів попрощається з двома воїнами
Героїв Юрія Чорнія та Миколу Козієнка поховають на Личаківському кладовищі
У п’ятницю, 9 червня, Львів попрощається з двома Героями. Юрій Чорній та Микола Козієнко загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Юрій Чорній (17.05.1970-03.06.2023) Уродженець села Підсадки Львівської області.
Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №31 міста Львова. Здобув освіту у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Після завершення навчання проходив військову службу у Дрездені.
У мирний час працював у Чехії. Повернувшись до Львова, працював у галузі поліграфії. Захоплювався футболом.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини. Протягом року виконував бойові завдання із забезпечення протиповітряної оборони держави. Надалі боровся із російськими окупантами на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони ЗСУ.
У Юрія Чорнія залишилися батько, дружина та двоє братів.
Микола Козієнко (26.02.1984-04.06.2023) Львів’янин.
Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 імені Тараса Григоровича Шевченка. Закінчив нинішній Львівський державний університет внутрішніх справ. Після завершення навчання проходив військову службу у Золочеві, Львові та Івано-Франківську.
Близько 10-ти років працював на колишній Західній регіональній митниці. У вільний час займався карате та плаванням.
Із початком повномасштабного вторгнення виконував завдання на території Львівської та Київської областей у складі військової частини А4084 ЗСУ.
Читайте також: воїн ЗСУ врятував 130 херсонців від повені ціною власного життя.
У Миколи Козієнка залишилися батьки та молодша сестра.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі