Загинули люди, більше тисячі будинків знищено: на Харківщині пожежа знищила ціле селище (ФОТО)
Вогонь поширювався дуже стрімко
У Харківській області через лісову пожежу згоріло селище Піски-Радьківські. У вогні загинули чотири людини, ще 60 евакуювали.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов.
Він наголосив, що вогонь поширювався дуже стрімко, тому троє жінок та чоловік просто не встигли втекти. В лісі та біля нього згоріло близько 1100 дерев'яних будинків.
Раніше повідомляли: у місті неподалік Львова пожежа охопила одразу дві квартири (ФОТО)
"Вогонь знову прийшов з Донеччини - з боку села Рубці перекинувся на Борівське лісництво. Верхова пожежа охопила ландшафтний парк "Червонооскільський", а далі почала наближатися до села Піски-Радьківські. Саме в цій місцевості, на території одного з благодійних фондів і загинули люди, ще двоє отримали опіки".
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
Коментарі