Загинув військовослужбовець спеціалізованого батальйону «Шквал» з Львівщини
Стебничанин Володимир Колодчак стояв на захисті України з 2024 року
У війні з ворогом загинув захисник України стебничанин Володимир Колодчак, який стояв на захисті України з 2024 року, повідомили у Дрогобицькій міській раді.
Володимир Колодчак народився 2 квітня 1974 року в Стебнику. Навчався у Стебницькій ЗОШ №6 та Стебницькій ЗОШ №18. Закінчив Бориславське медичне училище та Харківську фармацевтичну академію.
Під час повномасштабного вторгнення ворога, у 2024 році Володимир підписав контракт зі Збройними силами України, служив помічником гранатометника мотопіхотного спеціалізованого батальйону «ШКВАЛ».
Загинув 3 січня 2025 року внаслідок влучання FPV-дрона поблизу населеного пункту Новоєлизаветівка Покровського району Донецької області.
З рідних у полеглого захисника залишились мама і брат.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- У Львові через спеку госпіталізували п’ятьох пацієнтів
Коментарі
Прийми, Господи, світлу душу воїна Володимира до Царства Небесного, бо нема більшої любові, як віддати життя за ближнього свого!