Закарпатські прикордонники затримали нелегальних мігрантів з Індії
На Закарпатті, в рамках проведення операції «Мігрант», прикордонники Мукачівського загону спільно з співробітниками Національної поліції викрили групу нелегальних мігрантів, які мали намір незаконно перетнути кордон, інформує прес-служба Держприкордонслужби України.
Шестеро чоловіків без документів переховувались в одному з приватних помешкань міста Мукачево. Правоохоронцям затримані повідомили, що є громадянами Індії.
З метою проведення фільтраційних заходів та з’ясування усіх обставин незаконної подорожі іноземців, їх було доставлено до пункту тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону.
Правову оцінку діям нелегальних мігрантів визначатиме суд.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі