Жахливий злочин на Волині: чоловік підпалив будинок, щоб спалити живцем жінку (ФОТО)
Під час пожежі загинула 53-річна жителька Володимирського району

На Волині чоловік підпалив будинок своєї знайомої. Жінка загинула, повідомили у поліції.
Повідомлення про пожежу до поліції надійшло у неділю ввечері. На місце пригоди направилась слідчо-оперативна група поліції, співробітники ДСНС.
Пожежу ліквідували, будинок вигорів частково. Під час огляду помешкання, правоохоронці виявили тіло його власниці, 53-річної жительки Володимирського району, без слідів насильницької смерті.
Поліцейські оперативно встановили, що підпал скоїв 62-річний односелець постраждалої. Зловмисник з місця вчинення злочину втік. Оперативники швидко встановили його місцеперебування, чоловіка затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі за цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 ККУ. Йдеться про умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу, що спричинило загибель людини. Вирішується питання про оголошення затриманому підозри у вчиненні інкримінованого злочину та обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Зловмисникові загрожує до десяти років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- На Львівщині знайдено мертвою 16-річну дівчину
- На Сумщині поліг у бою командир відділення стрілецького батальйону Василь Солтис з Радехівщини
- Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
Коментарі